Co tu pisac,zdrowka!
Stała się rzecz bez precendensu w historii firmy i całej branży IT. Steve Jobs, CEO Apple, w oficjalnym komunikacie prasowym przyznał, że to właśnie z powodu choroby nie będzie obecny na Macworld 2009. Wciąż jednak zostaje CEO firmy, a swój oficjalny powrót planuje wiosną tego roku.
List Jobsa do całej społeczności poniżej:
Tłumaczenie: Szymon Rejman (51m0n)Droga Wspólnoto Apple,
Po raz pierwszy od dekady, sezon świąteczny spędzę z rodziną, a nie na intensywnych przygotowaniach do wystąpienia na Macworld,
Niestety, moja decyzja o tym, aby to Phil poprowadził keynote wywołała mnóstwo plotek na temat mojego zdrowia - niektóre nawet mówiły o tym, że jestem bliski śmierci.
Zdecydowałem więc, że podzielę się czymś bardzo osobistym ze społecznością Apple, tak abyśmy wszyscy mogli jutro się zrelaksować i podziwiać keynote.
Jak wielu z was wie, przez rok 2008 straciłem sporo na wadze. Przyczyna utraty wagi była zagadką zarówno dla mnie jak i dla moich lekarzy. Kilka tygodni temu zdecydowałem, że znalezienie przyczyny oraz lekarstwa na tą dolegliwość jest moim priorytetem numer 1.
Na szczęście, po badaniach, moi lekarze sądzą, że znaleźli przyczynę mojej utraty wagi - brak równowagi hormonalnej, który "okradł" mój organizm z protein potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. Zaawansowane badania krwi potwierdziły tę diagnozę.
Lek na tę dolegliwość jest dość prosty i zacząłem już leczenie. Jednakże, tak jak nie straciłem swojej wagi w ciągu tygodnia, tak samo nie mogę jej szybko odzyskać. Moi lekarze twierdzą, że powrót do stanu sprzed choroby nastąpi dopiero późną wiosną. Przez cały ten czas pozostanę CEO Apple.
Przez 11 lat dałem z siebie wszystko dla Apple. Będę pierwszą osobą, która poinformuje radę nadzorczą, jeśli nie mógłbym dalej wypełniać swoich obowiązków. Mam nadzieję, że społeczność Apple będzie mnie wspierać w moim powrocie do zdrowia i będzie pamiętać o tym, że zawsze stawiam sobie dobro Apple na pierwszym miejscu.
Więc i tak już powiedziałem więcej niż miałem zamiar i to wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.
Steve
Pierwsze wątpliwości zostały już rozwiane – Jobs na pewno nie poprowadzi keynote. Fani, a także udziałowcy Apple, wydaje się jednak, że odetchnęli z ulgą – po prawie roku spekulacji wiadomo już co dolega prezesowi korporacji z Cupertino. Wszystkich ucieszy więc fakt, że Jobsa można będzie prawdopodobnie zobaczyć podczas keynote nie jeden raz – być może już w czerwcu 2009 roku na konferencji WWDC. Temperatura spadła, jednak niepokój mimo wszystko pozostał – ciężko jest bowiem przewidzieć, czy dolegliwość na która teraz cierpi popularny CEO to nie początek nawrotu dawnej, niebezpiecznej choroby nowotworowej. Trzeba jednak brać słowa Jobsa jako dobrą monetę i wierzyć, że przed nim jeszcze sporo lat pracy razem z Apple.
Tymczasem warto przygotować popcorn i colę, bo już jutro o godzinie 18:00 bezpośrednia transmisja z Macworld w San Francisco. Oczywiście na MyApple.pl
Źródło: Apple
Ostatnio edytowane przez 51m0n ; 23.06.2009 o 22:27 Powód: korekta
Komputer: MBP SR C2D/4GB RAM/320GB HDD OSX 10.6.2/ iBook G3 OS 9.1/iMac 20" C2D white
Odtwarzacz: iPod Shuffle II, nano I
Telefon: iPhone 2G,3G, Palm Pre
PalmGSM.pl- coś o smartfonach
iphone-serwis.com Serwis iPhone
Co tu pisac,zdrowka!
Komputer: Alu MacBook Pro 15" 2.4GHZ/2GB/250GB/
Odtwarzacz: iPod Touch/JBL CreatureII
Telefon: 16GB white iPhone 3G S⃣
MBP Snow Leo+ Apple Alu Keyboard+Logitech V470+Apple Universal Dock+WD My Book Studio 500GB+White Wacom+Dell 2209WA
PS3 (hdmi)+Philips 32PFL9613D/10 Ambilight 32'
lastfm.pl/user/sali_
to kto będzie prezentować ?
Komputer: iMac 20" alu, MacBook, Asus M70, HP dv5-1240ew
Odtwarzacz: iPod Touch 3G, 2xNano
Telefon: iPhone 3G S⃣ 32GB, Nokia E52
Philip Schiller
Komputer: MB 2.0GHz X3100 4GB 10.6.2 | Samsung 250GB 7200rpm
Telefon: iPhone 3G 16GB
Proponuję podać linka do pierwszego źródła, którym jest oczywiście strona Apple: LINK.
Swoją drogą, list od Steve'a to ostatnia forma jakiej bym się spodziewał. Wielki plus.![]()
Komputer: PC
Odtwarzacz: iPod Nano 3G
Telefon: Nokia 3310
Myślę ,że takim oficjalnym przedstawieniem sprawy Jobs może jeszcze więcej zyskać (oczywiście nie chodzi mi o $)
Ostatnio edytowane przez Cottage ; 05.01.2009 o 16:29
Komputer: MacBook Pro 15" Penryn Glossy 2.4GHz|4GB|200Gb|8600GT|Multi Touch|Snow Leopard 10.6
Odtwarzacz: iPod Nano 3G
Telefon: Nokia 8800 Sirocco
ale ten list moglby ktos przetlumaczyc...
Komputer: MacBook 2.4
Odtwarzacz: iPod Video 5G
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!
P.
Komputer: MBP + MBA + iM
Odtwarzacz: iPod Video 5.5G
Telefon: iP3Gs + iP3G + E90 + Bold
MBP + iMac + MBA + iP 160 GB + iP 3Gs + iP 3G + iPod Nano 3G + E90 + OQO + EEE + BB Bold i dalej zbieram gadżety
Ciekawe jak na to zareagują akcjonariusze![]()
Komputer: PC: core2duo 2,4ghz @ 3ghz, 2gb ram, dysk 640GB, NVIDIA gf7900 / LAPTOP: HP Pavilion
Odtwarzacz: iPod Touch 2gen 16GB
Telefon: Nokia 6300
Komputer: MacBook Pro 15" SR 2.4GHz
Odtwarzacz: iPod Video 5G
Telefon: iPhone 3GS
WWW: http://www.myspace.com/factorfictionpl