Artykuł możesz przeczytać na stronie http://myapple.pl/content.php?r=420-...oranne-dzwieki
Artykuł możesz przeczytać na stronie http://myapple.pl/content.php?r=420-...oranne-dzwieki
Komputer: MacBook Pro
Telefon: iPhone 3GS 16GB
Ja sobie ustawiłem na budzik w tym programie 10 audycji (oczywiście każdego dnia inna) radiowych z lat 30", 40",50" - szczerze polecam !:)
Komputer: PC :(
Telefon: iPhone 3GS 32GB
Odtwarzacz: iPhone 3GS
Tablet: iPad 2 16GB 3G+WiFi
ja mam ipoda touch 1g i nie mam glosnika wiec nic mnie nie obudzi ;(
Komputer: Mac Mini C2D 2GHz
Telefon: LG ARENA + SE c905
Odtwarzacz: iPOD SHUFFLE 5G
Tablet: iPAD 32GB
Quatrix... a to masz 10 dni w swoim tygodniu?? ja tez tak chce!! :D
Komputer: MacBook Pro i5 2,53MHz, 8GB RAM, GF 1GB
Telefon: iPhone 4 32GB 4.2.1 JB
A ja do budzenia polecam inna aplikacje, mianowicie Sleep Cycle. Moze nie jest tak zaawansowana graficznie, za to o wiele lepiej sprawdza sie w tym, do czego zostala stworzona: w budzeniu nas wtedy, gdy faktycznie musimy wstac, i to w bardzo przyjemny i bezbolesny sposob. Wszystko opiera sie na analizie naszego snu oraz puszczeniu przyjemnej dla ucha, lekkiej melodii w momencie, gdy nasz sen jest najslabszy, maksymalnie 30 minut przed ustawiona wczesniej pora pobudki. Naprawde polecam, przetestowalem na sobie i pozbylem sie niedowierzania, Sleep Cycle czyni cuda, ot co.
A mi tam bardziej podoba się aplikacja All radio
http://itunes.apple.com/us/app/allra...283922359?mt=8
Komputer: Składak
Telefon: iP4S 32GB
Odtwarzacz: iPod Nano 3G
Tablet: Ciągle brak
Jak by szybciej wyładowuje mi się bateria w nocy po instalacji tego budzika, miejcie to na uwadze proszę i wypowiedzcie sie, miałem ustawione budzenie radiem po EDGE i zjadło mi kilkanaście procent bateri w trybie czuwania i to przez kilka godzin normalnie jest to kilka
Komputer: Sony VAIO Full HD 1080, Samsung N130
Telefon: iPhone 4 32GB iOS 4.1 JB Factory Unlocked..
no raczej aplikacja działa raczej cały czas
Komputer: Składak
Telefon: iP4S 32GB
Odtwarzacz: iPod Nano 3G
Tablet: Ciągle brak
To lipny program w takim razie wolę standardowy budzik on nie rozładowuje tak baterii, będę miał 15% bat to nie wytrzyma nocy, wyłączy się i nie obudzi, sprawdzę ten problem jeszcze raz dokładnie
Komputer: Sony VAIO Full HD 1080, Samsung N130
Telefon: iPhone 4 32GB iOS 4.1 JB Factory Unlocked..
a mi się ipod rozłącza z sieci wifi po jakimś czasie, i rano gdy chce mnie obudzic radiem, to dostaję info o wifi. Wiecie może jak ustawić, żeby wifi się nie wyłączało? W opcjach nic nie widzę.